Hizmetlerimiz

Kurumsal Yönetim Çözümlerimiz

Kurumsal Yönetim Çözümlerimiz ile şirket içi verimliliği arttırmayı, çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, kurum içi iletişim sayesinde çalışanların birbirleri ile bağlantısını kurmayı hedeflemekteyiz.

Bir çok portal projesine imza atan uzman kadromuz ile kullanıcı deneyimlerini yaşadık ve çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Kurumsal firmaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda oluşturduğumuz Kurumsal çözümler sayesinde, kurum içi çalışanların ve dış iştirak firma çalışanlarının birbirleriyle iletişimini sağlıyor, bir çok işin daha kolaylaştırılması için uygulama modülleri hazırlıyoruz.

Kullandığınız Erp, muhasebe, insan kaynakları yazılımları ve diğer programlar ile entegrasyon sağlayıp gerekli bilgileri, otomatik olarak istenilen kişilere gösterebiliyor, iş akışını kolaylaştırıyoruz.

Dosya sistemleri sayesinde, tüm bilgilere erişimi kolaylaştırıyoruz. Yetki mekanizmaları ile bu yapıları destekliyor, çalışanın sadece kendine veya gruba özel bilgileri görebilmesini sağlıyoruz.

Müşteri ve Personel bilgilerinizi ve göz önünde olmasını istediğiniz bilgilere anında erişim sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca geliştirilebilir yapımız ve daha bir çok özellik ile kurumsal yönetim çözümlerimizi sizlere sunuyoruz.


Kurumsal Çözümlerimiz;


Major / Satın Alma:
Kurum içi ürün / hizmet taleplerini yönetebileceğiniz, tüm departman ve personelin ürün taleplerini ortak havuzda takip edebileceğiniz bir sistemdir. Taleplerin stok kontrol ve karşılamasının yapıldıktan sonra teklifleştirebileceğiniz ardından tedarikçileriniz üzerinden siparişe dönüştürüp ürün kabul muayene işlemlerine ve stoklara alınmasına kadar yönetebileceğiniz Satın Alma programı, online olup 7/24 erişim sağlayabileceğiniz teknolojidedir.