Kurumsal

Hakkımızda

Edupark Yazılım A.Ş,
2011 yılında,yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle çözüm sunmak için; e-Dönüşüm, Kurum İçi İş Uygulamaları, Özel Yazılımlar ve ERP Çözüm Uygulamaları konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

AR-GE ve Proje Geliştirme Hizmetlerini Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesindeki Ar-Ge ofisinden sürdürmekte olan Edupark Yazılım, alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile Bilişim sektöründe iddialı projelere imza atarak, geliştirdiği uygulama ve ürünlerle, yenilikçi projeler üretmeyi başarmıştır. %100 Yerli girişimi olan Edupark Yazılım, gücünü sadece bilgi ve deneyiminden almaktadır. Nitelikli İnsan gücü yetiştirerek, küresel pazarlarda ülkemizin Bilişim hizmetleri alanında rekabet üstünlüğü yaratarak inovasyona dayalı teknolojik güç olmasına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Edupark Yazılım olarak işimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir. Özellikle günümüz koşullarında artı ve katma değer yaratmanın kritik öneminin bilincindedir. Edupark Yazılım, gerek çözümlerini geliştirirken, gerekse hizmet verirken üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilincindedir.

Online projeler başta olmak üzere çalışma alanlarımız Yazılım Geliştirme, e-Dönüşüm Sistemleri (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter), Kurumsal İş Uygulama Çözümleri ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sıralanabilir.