Hizmetlerimiz

SAP Business One ERP Proje Hizmetleri

SAP Business One, Almanya’nın dünya çapında yüzbinlerce kullanıcıya ulaşmış ERP ürününün, KOBİ’ler için tasarlanmış, siz büyüdükçe sizinle büyümeye elverişli, esnek, kolay kullanılan ERP ürünüdür. Değişen ihtiyaçlarınıza göre, kolaylıkla yeniden şekillenir. Tam anlamıyla terzi işidir. Aynı zamanda konfeksiyon işi kadar seri ve hızlı olarak kullanıma alınır. Firmanıza kurulumunu takip eden birkaç hafta içinde olumlu sonuçlarını almaya başlarsınız.

Uzun raporlar, karışık tablolar içinde vakit kaybetmeden, sağlam, gerçek zamanlı, bir bakışta görünebilen güncel bilgilerle her an destekleniyor olmak her yöneticinin idealidir ve hakkıdır. SAP Business One, firmanızın ÜRETİMDEN LOJİSTİĞE VE SATIŞA, SATIN ALMADAN DEPOYA VE FİNANSA KADAR TÜM SÜREÇLERINI GERÇEK ZAMANLI OLARAK BİRBİRİNE BAĞLAYAN BIR ERP SISTEMI olmasının yanında, karar mekanizmalarını destekleyen görsel raporlarla işinizin başarısının en önemli destekçisidir.

Firma sahibiyseniz ya da Üst düzey yöneticiyseniz, zamanınız kısıtlıdır. Enerjinizi ve konsantrasyonunuzu, uzun raporları ve karışık tabloları okumayla tüketmek yerine, stratejik, hızlı ve doğru kararlar alabilmeye saklamak zorundasınızdır. SAP Business One üzerinde size özel tasarımlarla, bir bakışta kolay okunan grafiklerle, bilgilerle, mesajlarla dizayn edilmiş kullanıcı ekranlarına sahip olursunuz. İstediğiniz bilgilere gerçek zamanlı olarak ihtiyaç duyduğunuz an ekranı güncelleyerek dilediğiniz her yerden ve her cihazdan ulaşırsınız.

Ayrıca onayınızın gerektiği iş akışları için kurulacak ONAY AKIŞ SISTEMLERI ile her nerede olursanız olun, iş akışlarında aksama nedenli zaman kaybı yaşatmadan online olarak dahi tek tuşla onay verebilirsiniz. Edupark Yazılım olarak, SAP Business One ürününün projesini birlikte yürütmeye talibiz. Sizinle birlikte, 20 yıldır müşterilerimize verimlilik sunan Kurumsal Yazılım Çözümlerimizi, SAP Business One ERP ürününün sahip olduğu üstün özelliklerle birleştirerek harika projelere imza atacağız. Birlikte çıkacağımız bu yolun sonunda, hem yerel mevzuata uyumlu hem uluslararası pazarlarda rekabetçi bir sisteme sahip olacaksınız.

Demo talebi için lütfen irtibata geçin…