Hizmetlerimiz

Özel Yazılım Geliştirme

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

Edupark, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan Edupark, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

Özel Yazılım Geliştirme Süreçlerimiz;

  • ANALİZ: Özel istek ve hedeflerinizi dinler, tespitlerde bulunuruz. Detaylı bir analiz çalışması yapar, en uygun iş planını oluştururuz.
  • GELİŞTİRME: Görsel tasarımlar hazırlanır. Yazılım çalışmaları yapılır. Güvenlik testleri yapılır.
  • UYGULAMA: Sistem kullanım eğitimi verilir. Test sürecine alınır. Son güncellemeler yapılır ve yayına alınır.
  • İŞLETİM: Yazılım bakım ve desteği sunma Operasyonel işletim Eleman sağlama İçerik yönetim hizmetleri

Edupark Yazılım, müşterilerine sunduğu bilgi ve teknoloji hizmetlerinde, sürekli gelişmekte olan teknoloji çağında güncel kalmak ve en iyi hizmeti verebilmek için Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte ve en güncel, en son teknoloji ile yazılım faaliyetlerini yürütmektedir.

Neden Özel Yazılım?

- Geliştirilebilir; Özel ihtiyaçlarınıza, kolay geliştirebilme imkânı sunar.
- Bağımsız Platform; PC, MAC, Tablet ve Mobile gibi farklı platformlarda çalışma.
- Yüksek Performans; Kullanıcılarınıza güvenlik, hız ve özel arayüz ile keyifli sunum.
- Entegrasyon; Gereksinim duyabileceğiniz diğer sistemler ile uyum sağlayabilmesi

Teknolojiler