Hizmetlerimiz

Yazılım Bakım / Destek Hizmetleri

Sunduğumuz yazılım bakım, destek ve danışmanlık çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye ’nin önde gelen bir çok kurumuna hizmet vermekteyiz.

Yazılım Bakım/Destek:

Müşterilerin iş süreçlerini destekleyen yazılım ürünlerinin; güncel, etkin ve kesintisiz olarak kullanılabilmesini sağlamak üzere, belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen, kuruluş, hata ve problem giderme, yerelleştirme (yasal düzenleme ve prosedürel değişikliklere uyum), performans için ayarlama, acil güncelleme paketi işleme, versiyon/sürüm değişimi, eğitim yenileme ve pekiştirme hizmetleridir. Uzaktan veya Müşteri Yerinde verilebilir.

Bu hizmetlerimizi, ana iş süreçlerinin etkinliğini artırmak adına bilgi teknolojilerine yatırım yapan, yazılım ürünlerinin kurulması, uyarlanması, geliştirilmesi ve devreye alınması süreçleri sonrasında bu ürünleri/sistemleri iş yaşamında aktif olarak kullanan tüm firmalar tarafından kullanılabilir.

Teknik Destek Hizmeti:

Oluşturduğumuz yazılımların sürdürebilirliğini sağlamak için teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknik destek hizmetimiz müşteri yerinde, telefonda veya mail yoluyla sağlanabilmektedir.