Kurumsal

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetine yüksek düzeyde önem veren Edupark YAZILIM gerek ekibiyle gerekse çalıştığı müşterileriyle, geliştirme, bakım ve destek gibi tüm iş süreçlerinde güven ilişkisi kurar. Kalite ve profesyonellikten asla taviz vermez. Müşterimize sunduğumuz çözümlerimiz, süreç, kodlama, kalite, platform, güvenlik, metrik standartlara uygun çözümlerdir. Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümler geliştirirken, sadece o anki ihtiyaç ve talebe hızlı cevap vermeyi değil, aynı zamanda müşterinin gelişen değişen iş süreçlerine uygun olarak, çözümün her seviyede (veritabanından kodlamaya) değişime olanak vermesini gözetiriz.

Kalite Standartlarımızı Üst yönetime aktarır ve geliştirme esnasında hem Üst Yönetimden hem de çözümü kullanacak tüm çalışanlardan destek isteriz. Amaç, o an için hizmeti vermek parayı almak değil, Kalite Yönetim Sistemimizin esaslarına uyarak, sistemin sürekliliğini sağlamak ve sistemin performansını sürekli geliştirmektir.

Kaliteli insan, kaliteli iletişim, kaliteli analiz, kaliteli alt yapı, kaliteli yazılım geliştirme süreci, Kalite Sürecimizin yapıtaşlarıdır.